Sony NWZ-B183F

Rozměry přehrávačů jsou stále menší a menší, což se týká také tohoto modelu, kterým je Sony NWZ-B183F. začneme-li u jeho vzhledu, tak právě u něho zaujme hlavně velmi elegantní a oblý vzhled, který koresponduje s možností několika barevných provedeních. Kromě klasické černé totiž není problémem mít třeba verzi červenou, růžovou, nebo také modrou. Základem samotného těla je poté displej, který nám umožní jednodušší výběr skladeb. Jelikož jde o displej trojřádkový, máme tak k dispozici informace přehledně, a to i přesto, že samotný displej nezabírá nijak výraznou plochu.

Nahrát si do přehrávače Sony NWZ-B183F hudební soubory není nijak složité, jelikož není třeba žádná synchronizace, pouze klasické nakopírování., Vnitřní paměť, která je k tomuto účelu použita, je poměrně dobrých čtyři GB. Samozřejmě pro připojení k počítači není nutné žádného dalšího kabelu, jelikož přehrávač Sony NWZ-B183F má i integrovaný USB port. Stačí tedy odstranit krytku a již kopírovat. Výhodou je mimo jiné také to, že přehrávač může spustit i další hudební soubory, než jenom MP3. Drobným zklamáním je nedostupné rádio.

To nejdůležitější, co samozřejmě každého zajímá, je doba poslechu. I přes malé rozměry se může Sony NWZ-B183F pyšnit tím, že doba je celých 20 hodin, což je v tomto ohledu špička. Navíc jde doba přehrávání ruku v ruce i se systémem skutečně velmi rychlého nabíjení, díky kterému tak může být přehrávač připraven skutečně vždy, když potřebujete. Indikátor baterie je součástí displeje, což je také praktické.

Při přehrávání hudby, ale i výběru skladeb máte k dispozici i několik režimů. Mezi ty patří mít možnost vybírat skladby náhodně, hrát je v pořadí, stejně jako opakovat pouze jedinou skladbu dokola. Také má zabudovaný pěti-pásmový ekvalizér, což umožní nastavení zvuku podle žánru, který samozřejmě chceme poslouchat. A to vše se skrývá v tomto malém těle s odolnou hliníkovou povrchovou úpravou.

Cena
1 297 Kč
Paměťová karta ne
Hmotnost 30 g
DVB-T tuner ne
Ekvalizér ne
Zvýraznění basů ne
Interní paměť 4 GB
Výdrž 20 hod
FM rádio ne
Diktafon ne
Podsvícený displej ne

TOPlist
TOPlist